Paepanga rivimajad teevad võimatu võimalikuks. Siin elades saad nautida korraga privaatsust ja avarust, looduse lähedust ja linnalikku liikuvust.

Viimsi panga serval tunned end kui maailma katusel. Kolmanda korruse terrassilt võid nautida igavest vaadet merele ja Tallinna panoraamile. Sõna otseses mõttes koduaia taga ootab Haabneeme klindiastangu maastikukaitseala rohelus koos Põhjakonna trepi ja terviserajaga.

Viimsi terviklik elukeskkond arvestab inimeste argiseid ja erilisi soove. Koolid ja lasteaed asuvad otse paepanga jalamil.

Mõnesaja meetri kaugusel on lisaks terviserajale park, spordiväljakud, spordiklubid, uus tennisekeskus, seikluspark ja suusanõlv. Samuti mitmekülgne valik toidu- ja eripoode, restorane ning meelelahutust kinost spaade ja veekeskuseni. Hoolitsetud mererannani on vaid veerandtunnine jalutuskäik.

Hästi planeeritud tänavate ja kergliiklusteede võrgustik tagab mugavad liikumisteed nii Viimsi ja Haabneeme sees kui mujale. Jalgsi, auto või ühistranspordiga.

Viimsi pangapealne on oma ainulaadse asukoha tõttu kujunemas piirkonna üheks erilisemaks asumiks. Siia kerkivad Paepanga rivimajad saavad koduks vähestele, kuid unistuseks paljudele.