Sisearhitektuur

Paepanga rivimajade sisearhitektuur muudab traditsioonilised materjalid nii viimistluselt kui vormilt kaasaegseks.

KAOS arhitektid

  • Margit Argus

  • Mariann Drell

Puidust, betoonist ja läbimõeldud detailidest sünnib esteetiline kodukeskkond, mis loodud modernsele perekonnale. Läbivalt kasutatud kumerad jooned loovad voolavust ja õhulisust. Neid võib leida trepi külgedel, köögi- ja erimööbli käepidemetes, saunas.

Interjööris on esile toodud puidu omane tekstuur ning rõhutatud selle eripära harjatud viimistlusega nii erimööblil kui parketil. Puidust erimööblile on kontrastiks pulbervärviga kaetud mattmustad käepidemed, mis ühtivad mööbli stiiliga läbi. Must värv kui detail kandub üle ka köögi santehnikale ning valgustitele.

Hoone sisetrepp on kaasaegne tõlgendus klassikast. Selle alge on eelmise sajandi modernistlikus liikumises ning tänapäevase tõlgenduse toob sisse valge värvi kasutus, naturaalne tammepuidust trepiaste, süvistatud käepide ja valgusti.

Interjööri iga lahendus ja materjalid on ajas vastupidavad ja praktilised. Minimalistlik ja tähelepanu tõmbav detail on ka modernse joonega uksed millel puudub nähtav ukseleng. Säärased raamita uksed on kooskõlas interjööri õrna käsitlusega.