HOONE KONSTRUKTIIVNE LAHENDUS

VUNDAMENT. Paepinnasel monoliitsest betoonist taldmik, millel kergplokist vundament.

VÄLISSEINAD. Kergplokist välisseinad, soojustatud 250mm EPS 60 Silver soojustusplaatidega. Fassaadi kattematerjal on termotöödeldud puit ja söestatud puit.

SISESEINAD. Kergplokist siseseinad. Korteritevahelised seinad täisbetoneeritud õõnesplokkidest, lisaks õhkvahel karkass sein villa täitega ja OSB- ning kipsplaatkattega.

VAHELAGI. Õõnespaneelidest, millel heliisolatsiooniplaat ja 80mm raudbetoonplaat.

KATUS. Katusel õõnespaneelidel soojustus ja kahekordne SBS-kate. Katusel paikneb termotöödeldud puidust terrass puidust seinte ja klaasist piiretega.

AKNAD. Kolmekordsete klaaspakettidega alumiiniumaknad. Sauna eesruumis ja elutoas põrandani ulatuvad liugavatavad aknad pääsuga terrassile.

UKSED. Välisuksed klaas-puituksed, siseuksed siledad puitmassiivuksed. Panipaiga välisuksed lae alla avatavad tõsteuksed.

SISETREPID. Metallist trepikande konstruktsioonil puidust trepiastmed ja katted. Sisetrepp viib ka katusetasapinnal asuvale avatud terrassile.

TERRASSID JA RÕDUD. Maapinna tasapinnal terrass immutatud puidust, konstruktsioonil
termotöödeldud puidust. Teise korruse tasapinnal rõdu termotöödeldud puidust klaasist piiretega. Katuse tasapinnal terrass termotöödeldud puidust klaasist piiretega.

Tehnosüsteemid

Vesi ja kanalisatsioon

Kruntide vee ja kanalisatsioonisüsteemid on tsentraalsed, liitumisleping Viimsi Vesi AS-iga on sõlmitud, liitumistasud on makstud ja sisalduvad hinnas. Korterite veemõõdusõlmed paigaldatakse eraldi igale korterile.

Elekter

Kõik rivimajad on varustatud 3x20A elektriühendusega. Igal rivimajal on paigaldatud eraldi elektrikilp. Peakilp asub krundipiiril ja jaotuskilp rivimaja tehnoruumis. Teenusepakkuja on Imatra Elekter AS. Liitumistasud on makstud ja sisalduvad hinnas.

Andmeside

Andmeside ja kaabeltelevisiooni valmidus tänapäevase kiire optilise kaabli kaudu.

Küte

Rivimaju köetakse vesi-põrandaküttega. Kütmiseks kasutame 12kW õhk-vesi soojuspumpa Nibe Split. Nibe on kvaliteetne ja kõrgelt hinnatud Rootsi küttesüsteemide tootja.  Kõikidesse tubadesse on paigaldatud eraldi termostaadid.

B

Hoone vastab täielikult energiatõhususe nõuetele ja arvutuslik energiaklass on B.

Ventilatsioon

Passiivmaja sertifikaadiga ventilatsiooniseade Komfovent Domekt R450. Seade on wifi-ühendusega ja juhitav nutiseadmega.

 

Ruumide jahutus (konditsioneer)

Vaikne ja energiasäästlik õhukonditsioneer Carrierilt. Suvise päikesepaiste ajal aitab hoida ruumide sisetemperatuuri jahedana. Seadme müratase on 21db. See on ühendatav wifi-võrguga ning juhitav nutiseadmega.

Päiksepaneelid

Iga rivimaja katusele rajame 9,6kW võimsusega mikroinverterlahenduse ja võrguühendusega päiksejaama. Kokku 32 päiksepaneeli, iga rivimaja katusel 8 paneeli. Süsteemi aastane tootlus on 14,1%.

Näete arvuti- või telefoniekraanilt, kui suur on teie iga paneeli ja kogu süsteemi tootlikkus reaalajas või päeva, kuu ja aasta lõikes. Saate tuvastada täpselt iga paneeli, mille tootlikkus on kahanenud ja võib vajada garantiikorras väljavahetamist.

Hooviala kirjeldus

Paevälja tee 6 ja Paevälja tee 8

Hoone on paigutatud krundile, järgides Paevälja tee kulgemist ning naaberhoonete ehitusjoont. Hoone igale neljale boksile on ette nähtud eraldi betoonsillutisega sissesõiduala koos kahe parkimiskohaga, millest ühel on murukivist katend.

Parkimiskohti ning boksidevahelist ala eraldavad pollarvalgustid ning madalad kuused. Betoonplaatidega jalgtee viib parkimiskohtadelt rivimaja sissepääsudeni. Igal majal on eraldi prügikonteineri asukoht, mis on ümbritsetud puitlaudisega sarnaselt hoonele. Lisaks on kinnistule projekteeritud saarepuud ja mitmed kirsipuud. Külaliste jaoks on hoonest veidi eemal kahekohaline parkimisala. Suuremad aknapinnad jäävad läände, mere poole, kus asuvad ka ruumikad terrassid. Merevaadet pakuvad katuseterrassid. Maja taga krundi piiril on Siberi kontpuu hekk.

Paevälja tee 10

Hoone on paigutatud krundile järgides Paevälja tee kulgemist ning naaberhoonete ehitusjoont. Hoonele on ette nähtud betoonsillutisega eraldi sissesõidutee lõunaküljelt ning väljasõit kirdenurgast. Mõlemad pääsud on varustatud tõkkepuuga. Kolmel rivimajal on kolm parkimiskohta ning ühel kaks parkimiskohta. Lisaks on kinnistu põhjaküljel kolmekohaline külaliste parkimisala. Parkimiskohti ning majadevahelist ala eraldavad pollarvalgustid ning madalad kuused. Betoonplaatidega jalgtee viib parkimiskohtadelt majade sissepääsudeni. Väljapääsutee juures paikneb prügimaja, kuhu on võimalik kõigi nelja rivimaja konteinerid mahutada. Lisaks on krundile projekteeritud saarepuud ja mitmed kirsipuud. Suuremad aknapinnad jäävad läände, mere poole, kus asuvad ka ruumikad terrassid. Merevaadet pakuvad katuseterrassid. Maja taga krundi piiril on Siberi kontpuu hekk.

* Ligipääsu teede asfalteerimine ja haljastus toimub 2019. aasta suvel.